OBČINE SAVINJSKE REGIJE

Športna priznanja za leto 2023 podeljena, Žalec, Savinjska regija

V organizaciji ZKŠT Žalec, ZŠD Žalec in Občine Žalec je, v torek, 26. marca 2024, potekala tradicionalna prireditev Športnik leta v Občini Žalec v letu 2023.

Priznanja smo podelili 148 športnikom, ki so izpolnili enega izmed pogojev:

  • državni prvak v individualnih športnih panogah;
  • eno izmed prvih treh mest na ekipnih tekmah državnega prvenstva ali pokala;
  • odmeven mednarodni rezultat.

Priznanje za najuspešnejšega športnika leta 2023 je prejel Timi Zajc, najuspešnejša športnica za leto 2023 je Larisa Žagar Slemenšek, najuspešnejša ekipa pa so postale članice sedeče odbojke OD SIP Šempeter, ki so jo sestavljale: Suzana Ocepek, Klara Vrabič, Katja Banko, Maša Božič, Tija Vrhovnik, Bogomira Jakin, Valentyna Brik in kapetanka Lena Gabršček. Vodil jih je trener Simon Božič, fizioterapevt ekipe pa je Stefan Kneževič.

Priznanje za življensko delo je prejel dolgoletni uspešni trener Niko Markovič, Športnike in obiskovalce je pozdravil župan Občine Žalec Janko Kos.

Program prireditve je zasnoval Franci Podbrežnik, povezoval pa Jan Podbrežnik. Za glasbeno popestritev večera so poskrbeli Pantaloons.

Seznam prejemnikov priznanj:

Športniki in športnice do 15 let:

TEJA KRIŽAN I.OSNOVNA ŠOLA ŽALEC 
ZOJA POTOČNIK I.OSNOVNA ŠOLA ŽALEC 
LEA PANČUR I.OSNOVNA ŠOLA ŽALEC 
MARUŠA PREGLAV I.OSNOVNA ŠOLA ŽALEC 
ŽANA STOJAKOVIĆ I.OSNOVNA ŠOLA ŽALEC 
MAŠA POTOČNIK I.OSNOVNA ŠOLA ŽALEC 
ZALA ZAZIJAL I.OSNOVNA ŠOLA ŽALEC 
PIKA POTOČNIK I.OSNOVNA ŠOLA ŽALEC 
IZA KOREN OSNOVNA ŠOLA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI
JULIJA ČETINA  OSNOVNA ŠOLA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI
ASJA BUKOVNIK OSNOVNA ŠOLA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI
IZA ROZMAN OSNOVNA ŠOLA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI
LARISA DOBRAVC OSNOVNA ŠOLA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI
ZOJA DOBRAVC OSNOVNA ŠOLA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI
ZOJA ZUPANC OSNOVNA ŠOLA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI
MAŠA KOVAČ OSNOVNA ŠOLA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI
TINA UDRIH OSNOVNA ŠOLA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI
KAJA MIJOŠEK OSNOVNA ŠOLA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI
MAJA VAJS OSNOVNA ŠOLA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI
LAURA MASNEC OSNOVNA ŠOLA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI
UROŠ CIZEJ KLUB BORILNIH VEŠČIN FUDOSHIN
MATIC GUČEK KLUB BORILNIH VEŠČIN FUDOSHIN
ROK VYBIHAL KLUB BORILNIH VEŠČIN FUDOSHIN
ŠPELA LEDINŠEK KLUB BORILNIH VEŠČIN FUDOSHIN
MAKS RAK KLUB BORILNIH VEŠČIN FUDOSHIN
LUKA MUCIĆ KLUB BORILNIH VEŠČIN FUDOSHIN
LINDA KRITER KLUB BORILNIH VEŠČIN FUDOSHIN
JAN UKMAR KLUB BORILNIH VEŠČIN FUDOSHIN
ANA JAN KLUB BORILNIH VEŠČIN SUN ŠEMPETER
BRAD FLIS KLUB BORILNIH VEŠČIN SUN ŠEMPETER
MATEVŽ BASLE KLUB BORILNIH VEŠČIN SUN ŠEMPETER
SAMO OREHOVEC KLUB BORILNIH VEŠČIN SUN ŠEMPETER
ŽAN KOVAČIČ KLUB BORILNIH VEŠČIN SUN ŠEMPETER
ALEKS KOŽELJ NAMIZNOTENIŠKI KLUB ŽALEC
ANA LESKOŠEK NAMIZNOTENIŠKI KLUB ŽALEC
RENE HEDL NAMIZNOTENIŠKI KLUB ŽALEC
MAJA FATUR NAMIZNOTENIŠKI KLUB ŽALEC
NEJC ŠALAMON NAMIZNOTENIŠKI KLUB ŽALEC
KAJA KROPEC ŠPORTNO DRUŠTVO KONJENIŠKI CENTER CELJE
MIHA ŽUPNEK LOKOSTRELSKI KLUB SOKOL LOŽNICA PRI ŽALCU
NELI KRAMARŠEK ATLETSKO TEKAŠKO DRUŠTVO SAVINJČAN
ŽAN ZAKELŠEK SD VIZORE
ANEJ KAČ HOKEJSKI KLUB CELJE

Kadeti, mladinci:

TEJA KRIŽAN RK ZELENE DOLINE
LANA KOROŠEC RK ZELENE DOLINE
IVA MARČIČ RK ZELENE DOLINE
ELA ADAMIČ RK ZELENE DOLINE
AJDA KERENČIČ RK ZELENE DOLINE
MARINA DOBRKOVIĆ RK ZELENE DOLINE
INA KOTNIK RK ZELENE DOLINE
EMA DVORNIK RK ZELENE DOLINE
NEŽA CVIKL RK ZELENE DOLINE
HANA HODŽIĆ RK ZELENE DOLINE
NAJA DRŽAN RK ZELENE DOLINE
NIKA HERODEŽ RK ZELENE DOLINE
MAŠA KOZAR RK ZELENE DOLINE
ŽIVA ŠTORMAN RK ZELENE DOLINE
STELA JAZBINŠEK RK ZELENE DOLINE
ANJA PODPEČAN RK ZELENE DOLINE
TINA PODPEČAN RK ZELENE DOLINE
MANCA KREVH RK ZELENE DOLINE
TJAŠA PAVC RK ZELENE DOLINE
ŽIGA BUKOVNIK ODBOJKARSKO DRUŠTVO ŠEMPETER 
JAKA CESTNIK ODBOJKARSKO DRUŠTVO ŠEMPETER 
GAL CESTNIK SVETINA ODBOJKARSKO DRUŠTVO ŠEMPETER 
JURE FRANKOVIČ ODBOJKARSKO DRUŠTVO ŠEMPETER 
DOMEN GODEC ODBOJKARSKO DRUŠTVO ŠEMPETER 
JAKOB GOLOB ODBOJKARSKO DRUŠTVO ŠEMPETER 
JAN HRIBERNIK ODBOJKARSKO DRUŠTVO ŠEMPETER 
JON KITEK ODBOJKARSKO DRUŠTVO ŠEMPETER 
ALJAŽ KOLŠEK ODBOJKARSKO DRUŠTVO ŠEMPETER 
TEVŽ LEČNIK ODBOJKARSKO DRUŠTVO ŠEMPETER 
GAŠPER MELAVC ODBOJKARSKO DRUŠTVO ŠEMPETER 
ŽAN MUHOVIC ODBOJKARSKO DRUŠTVO ŠEMPETER 
GAŠPER PERNOVŠEK ODBOJKARSKO DRUŠTVO ŠEMPETER 
JANEZ PETRIČEK ODBOJKARSKO DRUŠTVO ŠEMPETER 
MAKS PUHNER ODBOJKARSKO DRUŠTVO ŠEMPETER 
LOVRO UDRIH ODBOJKARSKO DRUŠTVO ŠEMPETER 
ROŽLE VYBIHAL ODBOJKARSKO DRUŠTVO ŠEMPETER 
JULIJAN ZAKONJŠEK KLUB BORILNIH VEŠČIN FUDOSHIN
ZALA KOSTANJŠEK KLUB BORILNIH VEŠČIN FUDOSHIN
ZALA MIKLAVC KLUB BORILNIH VEŠČIN FUDOSHIN
ŠPELA CIZEJ KLUB BORILNIH VEŠČIN FUDOSHIN
MAJ ZUPANC KLUB BORILNIH VEŠČIN FUDOSHIN
TIMOTEJ POKRAJAC KLUB BORILNIH VEŠČIN FUDOSHIN
ROY LAH LOKOSTRELSKI KLUB HMELJČEK
ENEJ FALETIČ ČLAN MLADINSKE REPREZENTANCE SLOVENIJE V SKOKIH
DINA ŠPAN DRSALNI KLUB CELJE
NEJC KOŠENINA KARTING KLUB NEAL PETROVČE
MATIC NAREKS CELJSKI ŠAHOVSKI KLUB
LUCY BRINOVEC ŠAHOVSKI KLUB ŽALEC
BRIN VOVK PETROVSKI NAMIZNOTENIŠKI KLUB ŽALEC
TIM ZAVRŠKI ATLETSKO TEKAŠKO DRUŠTVO SAVINJČAN

Člani:

TINA MLINARIČ PLANINSKO DRUŠTVO ŽALEC
EVA ŽUŽA PLANINSKO DRUŠTVO ŽALEC
JURE ŽUŽA PLANINSKO DRUŠTVO ŽALEC
LUKA ŽUŽA PLANINSKO DRUŠTVO ŽALEC
DAVID BRINOVEC ŠAHOVSKI KLUB ŽALEC
NEJC AMON ŠAHOVSKI KLUB ŽALEC
LUKA KARLUŠIČ ŠAHOVSKI KLUB ŽALEC
DUŠAN BRINOVEC ŠAHOVSKI KLUB ŽALEC
GREGOR GORŠEK ŠAHOVSKI KLUB ŽALEC
GREGOR DOLAR LOKOSTRELSKI KLUB KAMNIK
MARJAN IZGORŠEK  LOKOSTRELSKI KLUB HMELJČEK
JERNEJA ŠTARKEL LOKOSTRELSKI KLUB SOKOL LOŽNICA PRI ŽALCU
NEJC BLATNIK ATLETSKO TEKAŠKO DRUŠTVO SAVINJČAN
MATIC ČAČULOVIČ ATLETSKO TEKAŠKO DRUŠTVO SAVINJČAN
MATEJ NIDORFER ATLETSKO TEKAŠKO DRUŠTVO SAVINJČAN
TOMAŽ PETEK ATLETSKO TEKAŠKO DRUŠTVO SAVINJČAN
URH ČERNIVŠEK KLUB BORILNIH VEŠČIN SUN ŠEMPETER
SIMON ZAJEC KLUB BORILNIH VEŠČIN SUN ŠEMPETER
STEFAN JOKSIMOVIĆ KARATE KLUB ŽALEC
ŽIGA SUŠA KARATE KLUB ŽALEC
JAN BREZOČNIK KARATE KLUB ŽALEC
KITI SMILJAN KARATE KLUB LJUBLJANA
MAŠA BOŽIČ ODBOJKARSKI KLUB SPODNJA SAVINJSKA ŠEMPETER
STAŠA JAZBINŠEK ODBOJKARSKI KLUB SPODNJA SAVINJSKA ŠEMPETER
NIKA BAVDAŽ ODBOJKARSKI KLUB SPODNJA SAVINJSKA ŠEMPETER
IRA KADUNC ODBOJKARSKI KLUB SPODNJA SAVINJSKA ŠEMPETER
TIA KOREN ODBOJKARSKI KLUB SPODNJA SAVINJSKA ŠEMPETER
MAJA LEBIČ ODBOJKARSKI KLUB SPODNJA SAVINJSKA ŠEMPETER
LINA LUKMAN ODBOJKARSKI KLUB SPODNJA SAVINJSKA ŠEMPETER
NATAŠA MAŠULOVIĆ ODBOJKARSKI KLUB SPODNJA SAVINJSKA ŠEMPETER
ANJA PUCKMEISTER ODBOJKARSKI KLUB SPODNJA SAVINJSKA ŠEMPETER
URŠA SEVČNIKAR ODBOJKARSKI KLUB SPODNJA SAVINJSKA ŠEMPETER
KATARINA SIMONOVIĆ ODBOJKARSKI KLUB SPODNJA SAVINJSKA ŠEMPETER
NEJA VIDALI ODBOJKARSKI KLUB SPODNJA SAVINJSKA ŠEMPETER
ANJA VOVK ODBOJKARSKI KLUB SPODNJA SAVINJSKA ŠEMPETER
VITA ČRNILA ODBOJKARSKI KLUB SPODNJA SAVINJSKA ŠEMPETER

 

Foto: Tone Tavčar

vir: zalec.si